O destinație. Cele mai bune locuri la meci.

The Champions are here!
Urmărește Campionatul Mondial alături de prieteni la Dâmbovița Mall pe cel mai mare ecran led din oraș.
Vino și trăiește la intensitate maximă meciurile de fotbal ale momentului într-o atmosferă plăcută.

Super ecranul led te așteaptă la et. 1, în zona food court.
Programul meciurilor:

Fazele grupelor

Duminică, 20 noiembrie

Qatar – Ecuador – ora 18:00

Luni, 21 noiembrie

Grupa A

Senegal – Țările de Jos – ora 18:00

Grupa B

Anglia – Iran – ora 15:00

SUA – Țara Galilor – ora 21:00

Marți, 22 noiembrie

Grupa C

Argentina – Arabia Saudită – ora 12:00

Mexic – Polonia — ora 18:00

Grupa D

Danemarca – Tunisia ora 15:00

Franța – Australia – ora 21:00

miercuri, 23 noiembrie

Grupa E

Germania – Japonia – ora 15:00

Spania – Costa Rica – ora 18:00

Grupa F

Maroc – Croația – ora 12:00

Belgia – Canada – ora 21:00

joi, 24 noiembrie

Grupa G

Elveția – Camerun – ora 12:00

Brazilia – Serbia – ora 21:00

Grupa H

Uruguay – Coreea de Sud – ora 16:00

Portugalia – Ghana — ora 19:00

Vineri, 25 noiembrie

Grupa A

Qatar – Senegal – ora 15:00

Olanda – Ecuador – ora 18:00

Grupa B

Țara Galilor – Iran – ora 12:00

Anglia – SUA – ora 21:00

Sâmbătă, 26 noiembrie

Grupa C

Polonia – Arabia Saudită – ora 15:00

Argentina – Mexic – ora 21:00

Grupa D

Tunisia – Australia – ora 12:00

Franța – Danemarca — ora 18:00

Duminică, 27 noiembrie

Grupa E

Japonia – Costa Rica – ora 12:00

Spania – Germania –  ora 21:00

Grupa F

Belgia – Maroc – ora 15:00

Croația – Canada –ora 18:00

Luni, 28 noiembrie

Grupa G

Camerun – Serbia –ora 12:00

Brazilia – Elveția — ora 18:00

Grupa H

Coreea de Sud – Ghana –ora 15:00

Portugalia – Uruguay – ora 21:00

Marți, 29 noiembrie

Grupa A

Olanda – Qatar – ora 18:00

Ecuador – Senegal – ora 18:00

Grupa B

Iran – SUA – ora 21:00

Țara Galilor – Anglia – ora 21:00

Miercuri, 30 noiembrie

Grupa C

Polonia – Argentina — ora 21:00

Arabia Saudită – Mexic – ora 21:00

Grupa D

Australia – Danemarca – ora 18:00

Tunisia – Franța –ora 18:00

joi, 1 decembrie

Grupa E

Japonia – Spania –ora 21:00

Costa Rica – Germania –ora 21:00

Grupa F

Croația – Belgia – ora 18:00

Canada – Maroc –ora 18:00

Vineri, 2 decembrie

Grupa G

Serbia – Elveția — ora 21:00

Camerun – Brazilia –  ora 21:00

Grupa H

Ghana – Uruguay – ora 18:00

Coreea de Sud – Portugalia – ora 18:00

Optimile de finală

Sâmbătă, 3 decembrie

Meciul 49 – Câștigătorul grupei A – vicecampionul Grupei B –  ora 17:00

Meciul 50 – Câștigătorul grupei C – vicecampionul din Grupa D – ora 21:00

Duminică, 4 decembrie

Meciul 51 – Câștigătorul grupei B – vicecampionul Grupei A – ora 21:00

Meciul 52 – Câștigătorul grupei D – vicecampionul grupei C – ora 17:00

Luni, 5 decembrie

Meciul 53 – Câștigătorul grupei E – vicecampionul Grupei F – ora 17:00

Meciul 54 — Câștigătorul grupei G – vicecampionul Grupei H — ora 21:00

Marți, 6 decembrie

Meciul 55 – Câștigătorul grupei F – vicecampionul Grupei E – ora 17:00

Meciul 56 – Câștigătorul grupei H – vicecampionul Grupei G – ora 21:00

 

Program:

Email:

Telefon:

Localizare